В Болградському районі простилися з земляком, вбитим росіянами

10:28, 10 октября 2022

У неділю, 9 жовтня, в селі Криничне Болградського району простилися з уродженцем села, якого вбили росіяни.

Головний сержант взводу батальйону морської піхоти, майстер-сержант Іван Чумаков загинув 1 жовтня на Херсонщині від важких поранень, отриманих під час артилерійського обстрілу з боку російських загарбників. Чоловік трохи не дожив до свого 45-річчя.

Відзначимо, що після строкової служби, на яку хлопець був призваний у 1996 році, Іван вирішив зв’язати своє життя із військом. Він закінчив Миколаївську школу прапорщиків, служив в Болграді у 45 аеромобільній, а потім у 16 механізованій бригаді, зрештою – у 79 окремій аеромобільній бригаді (м. Миколаїв). З 2015 року продовжив службу у Болграді.

Іван Чумаков не раз заглядав в обличчя смерті. З 2014 року він брав участь в АТО, був поранений і контужений, але повертався в стрій та завжди був прикладом для побратимів. Бойовим та життєвим досвідом Іван щедро ділився з товаришами, був опорою для молодих бійців.

Ще у 2014 році, під шквальним вогнем російської артилерії, Іван Чумаков на особистому досвіді впевнився, що росіяни нам не брати. Він зробив все для того, щоб його земляки не відчули на собі кроваві «братські» обійми та, на жаль, загинув у боротьбі з цим злом.