В інтернеті поширюють фейк, що в Одесі треба обрати офлайн навчання в школах

12:19, 02 мая 2023

Начебто, якщо не обратно очну форму навчання, школу закриють. Це неправда. Батьки, як і раніше, можуть обрати онлайн або офлайн форму. Ще один фейк – що дітей, які зараз за кордоном, відрахують зі шкіл.

Про це розповіла голова Одеського департаменту освіти і науки Олена Буйневич.

Наразі ведуть анкетування батьків, щоб вони обрали форму навчання для дітей на наступний рік. У мережі поширюють фейк, що батькам потрібно обов’язково обрати форму офлайн, щоб школу не закрили.

Я допускаю, що з декількох десятків тисяч працівників галузі хтось може викривити інформацію, але це не так. Жодна школа міста не закриється. Обирайте форму, яку вважаєте правильною. Кожна школа матиме на кожній паралелі і очні, і дистанційні класи. Школи з укриттями працюватимуть в своїх будівлях, школи без них, таких меншість – у будівлях сусідньої школи з укриттям, – наголосила Буйневич.

Ще один фейк, що діти, які зараз за кордоном, не зможуть навчатися дистанційно в українській школі.

Без заяви батьків ніхто не відрахує вашу дитину, це неправда. Обирайте дистанційне, щодо домашнього ми теж знайдемо вихід, можливо, об’єднаємо дітей у групи. Але в жодному разі не загубимо жодну дитину. Ми їх всіх чекаємо вдома, – розповіла Буйневич.