В Ізмаїлі попрощалися з загиблим на війні Сергієм Гоменюком, який майже три десятка років віддав службі у погранотряді

14:37, 14 декабря 2022

Вчора в Ізмаїлі попрощались з загиблим на війні військовослужбовцем. Герой-прикордонник дістав поранення від ворожої міни та помер у день свого 60-річчя. Попрощатись з майором Сергієм Гоменюком прийшли прикордонники Ізмаїльського загону, ветерани, побратими, рідні, знайомі, а також жителі місцевої громади. Після відспівування його поховали на Алеї Слави разом з іншими героями російсько-української війни. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Ізмаїльський прикордонний загін.

Майор Сергій Гоменюк віддав 27 років службі в Ізмаїльському прикордонному загоні. Як зазначають його побратими, він був прекрасною, доброзичливою людиною, а ще офіцером честі, для якого «Держава» та «Український народ» були не просто слова.

24 лютого 2022 року, з моменту повномасштабного наступу російської федерації на Україну, він не став відсиджуватись вдома, а добровільно долучився до підрозділу для виїзду в зону активних бойових дій, та ще й одразу погодився його очолити.

Дев’ять місяців бойовий командир, майор Гоменюк на чолі свого підрозділу, проходив військову службу у лавах Збройних Сил України, спочатку на території Одещини, а згодом потрапив у найгарячіші точки Херсонської області.

7 грудня майор Сергій Гоменюк разом з трьома побратимами вибув на бойове завдання, проте, на жаль, автомобіль, в якому вони пересувались, наїхав на так званий мінний шлагбаум, де здетонували дві протитанкові міни. Двоє з пасажирів, які сиділи на задньому сидінні, суттєво не постраждали й змогли швидко надати домедичну допомогу своїм побратимам.

Проте 9 грудня, у свій 60-річний ювілейний День народження, майор Сергій Гоменюк від тяжкого поранення помер у лікарні.

Керівництво Державної прикордонної служби України висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя.

Вічна шана Герою – захиснику України, який був зразковим та люблячим батьком для двох синів, чоловіком та патріотом своєї рідної землі.