В Кілійському районі працюють літні табори з вивченням іноземних мов

12:41, 04 июля 2017

Якісне навчання дітей іноземним мовам у контексті європейської інтеграції України та наближення до європейських стандартів є пріоритетом Міністерства освіти і науки України. Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного мовного навчання дітей — це створення літніх лінгвістичних таборів. Тут діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо).

У цьому навчальному році в 17 загальноосвітніх навчальних закладах Кілійського району в пришкільних таборах з денним перебуванням, які почали працювати 29 травня 2017 року, були створені літні мовні загони з англійською, німецькою, французькою мовами спілкування. Ними було охоплено 363 учні 1–8-х та10-х класів.

До роботи в літніх мовних загонах було залучено вчителів іноземних мов шкіл району. План роботи педагогів передбачав відпрацювання всіх видів мовленнєвої діяльності в цікавій ігровій формі, розрахованій на різні рівні мовної компетенції.

Крім того, вже другий рік поспіль Кілійський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ліцей» співпрацює з громадською організацією GoGlobal, яка долучилася до ініціативи Міністерства освіти і науки України щодо проведення літніх мовних таборів GoCamps. Це табори нового покоління на базі навчальних закладів, які отримують методологічну та волонтерську підтримку. Зокрема, цьогоріч англомовний табір GoCamp 2017 „Leaders“ співпрацює з волонтером з м. Манчестер Маделін Хант (Велика Британія). Напрямками роботи табору є STEAM, тобто наука, технології, інженерія, мистецтво, математика, а також громадянська освіта, лідерство та профорієнтація.

За матеріалами газети "Килийский вестник"