В небі над Одещиною спостерігаюли невідомі об’єкти

08:41, 02 марта 2023

Ввечері 1 березня мешканці Одещини помітили в небі дві надто яскраві «зірки». Об’єкти не рухаються, знаходяться у західній частині небосхилу.

Зрозуміло, що, налякані великою кількістю «невідомих літаючих об’єктів», люди почали з’ясовувати, що це може бути, та ділитися фотографіями побаченого. Журналістка інформаційного агентства «Юг.Today» теж спробувала сфотографувати та зафільмувати «зірки». На жаль, камера не дозволила отримати якісний результат, але все ж зафіксувала наявність двох яскравих точок на абсолютно чорному тлі, хоча насправді на небі сьогодні достатньо зірок.

В пошуках відповіді ми звернулися до інтернету. Виявилось, що насправді ці зірки – планети Юпітер та Венера. Таке близьке їхнє знаходження є досить рідкісним астрономічним явищем. Фахівці називають його «поцілунком планет». На найближчій відстані одна від одної планети опиняться  2 березня.

Тож, паніка відміняється. А поки тримається ясна погода, пропонуємо всім подивитися, як «цілуються» планети. До речі, наступне «побачення» Юпітера та Венери відбудеться 24 травня.