В Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще діють незначні обмеження, – Укренерго

16:47, 14 февраля 2023

В Укренерго повідомили, що споживання сьогодні перебуває на рівні робочого дня понеділка та залишається суттєвим, але дефіцит в енергосистемі зараз відсутній.

“Дефіцит потужності в енергосистемі наразі відсутній. Це означає, що електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб покрити споживання”, – йдеться у повідомленні.

Виведено в ремонт енергоблок на одній з електростанцій. Це компенсується посиленою роботою гідроелектростанцій, які через водопілля мають достатньо ресурсів.

Також триває імпорт електроенергії зі Словаччини.

Зазначається, що через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні не доводились. Відповідно до зростання споживання можливе застосування відключень. Заміри фактичного споживання в областях України проводяться відповідно до графіка.

В Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще діють незначні мережеві обмеження.

“Енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи на низці електростанцій, які зазнали значних пошкоджень від ракетних та дронових атак росіян. Також ремонтні роботи безперервно ведуться на всіх пошкоджених об’єктах магістральних мереж «Укренерго» для усунення мережевих обмежень та передачі необхідного обсягу електроенергії від генерації до споживачів”, – йдеться у повідомленні.