В Одеській області правоохоронці припинили підпільне виробництво парфумерії відомих світових брендів

11:47, 07 марта 2023

Прокурори Одеської обласної прокуратури спільно з детективами Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області за участі співробітників УСР в Одеській області ДСР НП України викрили та припинили діяльність злочинної групи з виробництва контрафактної парфумерної продукції відомих світових брендів.

Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної прокуратури.

За даними слідства, на території регіону, діяла група осіб, яка налагодила незаконне масове виробництво контрафактної парфумерної продукції відомих світових брендів та контрафактної поліграфічної пакувальної продукції до неї.

Парфумерію ділки реалізовували на території Одещини та інших регіонах України через спеціально створений телеграм-канал і одну із кур’єрських служб доставки. Також оптова та роздрібна реалізація парфумів здійснювалась з торгових точок на промринку «7-й кілометр».

Під час обшуків вилучено понад 40 тис флаконів, загальним об’ємом 2 тис літрів, а також ящики готової контрафактної парфумерії, обладнання для її виготовлення, пакувальні матеріали, марковані логотипами світових брендів на загальну суму понад 69 млн гривень.

Також у фігурантів вилучено товари без марок акцизного податку: тютюн для кальяну, близько 280 тисяч упаковок та більш як 700 кілограмових банок з тютюном на суму понад 31 млн гривень.

Загальна вартість вилученої «продукції» становить понад 100 млн гривень.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється за фактом незаконного використання знака для товарів і послуг (ч. 3 ст. 229 КК України).