В Одеській області змінили правила використання маломірних плавзасобів

13:22, 27 июня 2022

В Одеській області під час воєнного стану змінили правила використання маломірних плавзасобів, зокрема на внутрішніх водоймах. Про це повідомив Одеський Прикордонний Загін.

Зміни щодо заборони запровадили за компетенцією Сил оборони. Відтепер заборонено виходити та перебувати на маломірних плавзасобах:

— Тилігульський лиман;

— Малий Аджалицький лиман;

— південна частина Дністровського лиману (Шабо – Затока – Кароліно-Бугаз – Роксолани – Овідіополь);

— Будацький лиман;

— Оз. Сасик, оз. Шагани, оз. Алібей, оз. Бурнас.

Дозволено виходити у внутрішні водойми лише у світлий час доби, але це не стосується зазначених вище місць. Рішення торкнеться суб’єктів господарювання, які отримують дозвіл. А саме на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, в режимі спеціального товарного рибного господарства.

Людям, які планують здійснювати рибний промисел наступної доби, необхідно подавати списки маломірних плавзасобів з їх екіпажами. Їх потрібно надавати до територіального органу Державної прикордонної служби України на затвердження цілодобово до 20:00.

— Такий порядок встановлено до завершення дії в Україні правового режиму воєнного стану або до окремого розпорядження.

— Дотримання вимог чинного законодавства є обов’язковим, а їх порушення тягне за собою адміністративну відповідальність.