В Одеській ОВА пояснили, з чим пов’язані відключення електроенергії, які відбувались 31 грудня

12:34, 02 января 2023

Перед загрозою масованої атаки росіян, Укренерго запроваджує запобіжні обмежувальні заходи у сфері електропостачання. Такі обмеження застосовували і в Одеській області. Про це повідомив директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА Антон Шалигайло.

“Перед загрозою масованих ракетних ударів по енергоеобєктам країни УКРЕНЕРГО запроваджує обмежувальні заходи. Це робиться для того, щоб мінімізувати негативні наслідки можливих пошкоджень енергосистеми. Відключення електроенергії, які відбувались 31 грудня в Одеській області, були пов’язані саме з цими заходами” – пояснив Антон Шалигайло.

Завдяки постійній координації процесу відновлення з боку Одеської обласної військової адміністрації та зусиллям енергетиків, до початку Нового року, вдалось повернути світло мешканцям та забезпечити його безперервну присутність впродовж 1 січня.
“Противник намагається знищити нашу енергосистему – прикладом чого є атаки інфраструктури в інших регіонах. Відновлення енергосистеми та вдосконалення її захисту триватиме й надалі” – зазначив директор Департаменту.