В Сараті відбудеться концерт “Сильні разом!”, вхід – добровільне пожертвування

12:24, 28 сентября 2023

З 1 вересня цього року Православна церква України перейшла на новий церковний календар. Це означає, що всі неперехідні свята тепер відзначають за новоюліанським стилем – на 13 днів раніше. Дуже важливе для смт Сарата свято Покрови, яке завжди відмічалось 14 жовтня, відтепер мешканці поселення святкуватимуть за новою датою – 1 жовтня. Тож й святкові заходи, в тому числі – благодійні, тепер також відбуватимуться у цей день.  

На наступні вихідні дні, зокрема, у неділю, в поселенні, яке заснували понад 200 років тому, буде гамірно та весело – Саратський будинок культури запрошує усіх мешканців та гостей доєднатись до святкових заходів, які відбуватимуться у цей день. Зокрема, о 16:00 в Будинку культури відкриється благодійний ярмарок, на якому можна буде придбати безліч цікавих, власноруч створених  місцевими майстринями речей, а також скуштувати різноманітні смаколики.

Годиною пізніше, о 17:00, усі присутні будуть запрошені на святковий концерт “Сильні разом”, у якому братимуть участь місцеві та запрошені виконавці. Гарний настрій, задоволення та безліч цікавого спілкування для усіх, хто прийде в цей день до будівлі, організатори свята гарантують.

Підкреслимо, що майбутні заходи присвячені Дню захисників та захисниць України, Дню козацтва та Храмовому святу селища.

Наостанок додамо, що вхід матиме свою ціну, а саме – добровільне пожертвування. І всі кошти, які вдасться зібрати протягом святкування, будуть передані на підтримку ЗСУ.

Більше читайте тут: https://bessarabiainform.com/2023/09/v-sarati-vidbudetsya-kontsert-sylni-razom-vhid-dobrovilne-pozhertvuvannya/