В Службі автомобільних доріг прокоментували вдосконалення в Бессарабії майданчиків для піску і солі, а також – стоянок для вантажівок

10:26, 11 ноября 2022

Служба автомобільних доріг Одеської області продовжує готуватися до зими, а також дбає про комфорт дальнобійників, які вимушені тижнями стояти в черзі до порту або митниці.  

Так, дорожники влаштовують суцільний шар асфальтобетону на майданчиках поблизу міст Кілія і Рені. Наразі вони слугують місцем для тимчасового відстою великовантажного транспорту, аби водії мали змогу зупинитися для відпочинку, перечекати затяжні черги на шляхах до річкових портів та автодорогах, що прямують до кордонів з сусідніми державами.

Окрім цього, було влаштовано три майданчики для зберігання піску, солі та піщано-сольового матеріалу в осінньо-зимовий період. За потреби матеріалами посипатимуть траси для уникнення дорожньо-транспортних пригод через ожеледь.

Нагадаємо, в Бессарабії проводяться роботи з обслуговування доріг. Зокрема, розпочаті ремонтні роботи на автошляхах Т-1630 (між населеними пунктами Кілія та Шевченкове), Т-1607 (між Ізмаїлом та селом Кислиця), Т-1631 (Ізмаїл – Болград).