В Тарутине відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби, на який з’їхалось півтори сотні учасників

15:22, 16 октября 2023

Вчора, 14 жовтня, у смт Тарутине відбувся вже традиційний Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті видатного тренера Тарутинщини Петра Георгійовича Арабаджи, який 36 років очолював Тарутинську дитячо-юнацьку спортивну школу та виховав не одне покоління спортсменів. Серед його вихованців, зокрема, титулований борець України, Чемпіон Європи та двічі бронзовий призер світу Василь Михайлов.

У турнірі взяли участь понад 150 юних борців з різних куточків Одеської області – з Тарутинської громади, Арцизу, Білгород-Дністровського, Болграду, Ізмаїлу, Кілії, Одеси, Татарбунар, Сарати.  На жаль, цього року із-за воєнного стану в країні не змогли приїхати на змагання борці з сусідніх країн та інших областей України.

Розпочався турнір церемонією відкриття за участю художніх колективів Тарутинського селищного БК,  урочистою ходою команд-учасниць, виконанням Державного гімну України, хвилиною мовчання за загиблими військовослужбовцями й мирними жителями та підняттям Державного прапора України.

Після привітальних слів від представників влади та гостей турніру, учасники змагань демонстрували свій хист протягом наступних шести годин. До речі, на центральному стадіоні смт Тарутине на двох килимах змагалися юні дарування у 19 вагових категоріях! У не простих сутичках кожен з них продемонстрував усю свою силу, майстерність та боровся за перемогу.

По завершенню змагань відбулася церемонія нагородження переможців та призерів турніру. Грамоти, спортивні медалі особливого зразка та грошові винагороди вручали спонсори турніру, підприємці, керівники сільгосппідприємств, ветерани спорту Тарутинської громади.

Закриваючи турнір, селищний голова подякував усім учасникам та організаторам за активну участь у його проведені,  за підтримку розвитку спорту в нашій громаді, а дітям побажав подальших спортивних досягнень.