В Україні оновлять правила перевезення тварин у поїздах

12:33, 01 апреля 2024

Організація порятунку тварин і довкілля UAnimals разом із “Укрзалізницею” напрацює оновлені правила перевезення тварин у поїздах.

Про це йдеться у дописі на Instagram-сторінці UAnimals.

Причиною таких нововведень стала ситуація, яка сталася із нацгвардійцем Валерієм і його службовим лабрадором Ермі, які змушені були їхати в тамбурі “Інтерсіті” з Києва до Чернігова.

“Коментуючи цю історію, @ukrainianrailways послалася на те, що саме в “Інтерсіті”, за правилами, не можна перевозити тварин, вищих за 45 сантиметрів у холці. Таке правило діє не через умовну небезпеку, а саме через брак місця на пасажирських багажних місцях і дискомфорт для самих тварин. Нацгвардія додала, що військовослужбовець добровільно стояв у тамбурі, бо не хотів порушувати правила, а чекати купейного вагона, де можна їхати з лабрадором, не мав часу”, – йдеться в дописі UAnimals.

В організації зазначають, що замість вдаватися до гучних публічних заяв, вони вирішили спершу зустрітися зі представниками “Укрзалізниці” та проговорити спільне бачення та можливі дії.

Нагадаємо, перевезення живих тварин і птахів у внутрішньому сполученні здійснюється згідно з чинними Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України. Інформацію щодо правил перевезення також можна отримати на сайті “Укрзалізниці”.