В Україні розпочався етап реєстрації електронних кабінетів для випускників 11-х класів

14:43, 05 июля 2022

Шкарлет закликав випускників, які мають право на пільгу, ще до початку подання заяв звернутися до найближчого закладу освіти з документами, які ці пільги підтверджують.

В Україні відкрили реєстрацію електронних кабінетів для випускників 11-х класів. Заяви можна буде подавати в онлайн-режимі з 29 липня.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки, пишуть Економічні новини з посиланням на Hromadske.

Кожен вступник має створити новий особистий кабінет: акаунти минулих років анульовані. Якщо абітурієнт має маєте декілька сертифікатів ЗНО або Національного мультипредметного тестування (НМТ), то під час реєстрації достатньо вказати дані одного з них. Інформацію про інші сертифікати треба додати пізніше в електронному кабінеті.

Для реєстрації без сертифіката треба зазначити номер (без серії) документа, який посвідчує особу. Це має бути той документ, який вказали під час замовлення документа про освіту. Якщо ж абітурієнт має декілька різних документів про освіту, то реєструвати кабінет потрібно тільки на один із них і тільки на одну електронну адресу.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет закликав абітурієнтів не поспішати створювати кабінет у перші дні, адже реєстрація триватиме впродовж усього часу подання заяв. Зокрема, перед початком реєстрації треба уважно ознайомитися з інструкціями.

Крім того, Шкарлет закликав випускників, які мають право на пільгу, ще до початку подання заяв звернутися до найближчого закладу освіти з документами, які ці пільги підтверджують.