В Україні стався землетрус

, 13:29, 27 февраля 2023

У ніч проти понеділка, 27 лютого, деякі жителі Закарпатської області відчули незначні поштовхи – було зафіксовано землетрус магнітудою 3,3 за шкалою Ріхтера.

Про це повідомляє Головний центр спеціального контролю на Facebook-сторінці.

Зазначається, що землетрус було зафіксовано близько третьої години ночі, неподалік селища Велика Добронь, що знаходиться в 19 км на захід від м. Мукачево Закарпатської області.

У центрі спеціального контролю зазначають, що він сягнув глибини 2 км, проте такий землетрус не несе загрози населенню, навіть попри те, що є добре відчутним.

“Землетрус відчувається всередині будівлі багатьма людьми, під відкритим небом – небагатьма. Люди просинаються, але ніхто не лякається. Коливання подібні зі струсом, утвореним тяжко навантаженим автомобілем. Тремтіння вікон, дверей, посуду. Скрипіння підлоги і стін. Починається дрижання меблів. Предмети, які висять, легко розхитуються; рідина у відкритих ринках злегка коливається. У автомобілях, які стоять на місці, поштовх помітний”, – йдеться у повідомленні.

Варто додати, що це не перший землетрус на Закарпатті. Так, 3 січня 2023 року було зафіксовано землетрус з магнітудою 3,8 на глибині 6 км, який відчувався у понад 15 населених пунктах Закарпаття із району м. Іршава.