В Україні запустили сайт із вакансіями у ЗСУ

13:22, 11 июня 2024

На сайті також розміщені умови рекрутингу в армію. У громадян є можливість самостійно обрати посаду для служби в ЗСУ.

В Україні запустили сайт Будь собою, де можна знайти вакансію в Силах оборони України. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони у вівторок, 11 червня.
“Тепер у вас є можливість самостійно обрати посаду для служби в армії. Обирайте свою професію в Силах оборони України на army.gov.ua і станьте частиною сильної та сучасної армії України”, – йдеться у дописі.
На сайті також розміщені умови рекрутингу в армію. Згідно з роз’ясненням, якщо ви обираєте посаду у військовій частині, яка входить до переліку військових частин пріоритетного комплектування, і вам надано відповідний рекомендаційний лист від такої в/ч, ви потрапляєте до цієї в/ч незалежно від того, чи ви обрали службу за контрактом, чи бажаєте служити за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Якщо ви обрали посаду у військовій частині, яка не входить до переліку військових частин пріоритетного комплектування, і вам надано відповідний рекомендаційний лист від такої в/ч, ви потрапляєте до цієї в/ч за одночасної наявності двох умов: ви обрали службу за контрактом, та призначення вас на посаду до обраної в/ч погодив Генеральний штаб ЗСУ.