Відмовилося від новорічної ялинки також місто Арциз – мер пояснив позицію

11:24, 22 декабря 2022

Голова Арцизької громади Сергій Парпуланський повідомив про рішення не ставити цього року головну новорічну ялинку, тому що “тривога, сльози, сум та горе якось не асоціюються з радістю та святом”.

Свою позицію мер розписав на сторінці у Facebook.

“В минулому році в ці дні ми запалювали з вами головну ялинку громади, відкривали резиденцію Святого Миколая та милувалися яскравою ілюмінацією, прогулюючись по центральній площі м. Арциз.
Але, на жаль, в цьому році наша країна перебуває у війні. І переді мною як міським головою постало питання: чи доцільно у час війни встановлювати новорічну ялинку на головній площі міста?
Мені би дуже хотілося, щоб у нашій громаді була яскрава ялинка, якою б милувалися і діти, і дорослі.
Але тривога, сльози, сум та горе якось не асоціюються з радістю та святом.
Згідно рекомендацій Одеської ОВА, по всій області рекомендовано не встановлювати новорічні ялинки на площах населених пунктів та організовувати святкові заходи.
Враховуючи, що наше місто неодноразово піддавалося ворожим обстрілам, ми прийняли рішення цього року не встановлювати головної новорічної ялинки. Не буде цьогоріч і масових святкувань.
Сподіваюсь, всі віднесуться з розумінням до такого рішення.
Нехай цього року у нас не буде великої головної ялинки. Але для діток у кожному населеному пункті у Будинках культури ми облаштуємо невеличкі локації – яскраві новорічні фотозони, де кожен зможе прийти зі своєю малечею та зробити на згадку святкові світлини.
Про початок роботи локацій повідомимо згодом”, – зазначив Сергій Парпуланський.