Відсьогодні вартість оформлення закордонного паспорта в Україні стала дорожчою

14:40, 01 апреля 2024

З 1 квітня 2024 року ДП “Поліграфічний комбінат “Україна” змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон. У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа.

Відтепер ціна на оформлення документа протягом 7 робочих днів і до 3 робочих днів за наявності підстав становитиме 1598 грн. А ще вчора ціна була 1496 грн.

У разі, коли людина готова чекати на паспорт громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів, вартість послуги становитиме 958 грн. Раніше – 856 грн.

Також у Державній міграційній службі України підкреслили, що громадяни України, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31.03.2024, отримають документи за старою ціною.

А от ті особи, які оплатили адмінпослуги до 31 березня, але заяву для оформлення документів ще не подавали, зможуть здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подання відповідних заяв.

Нагадаємо, що у 2022 році в Україні спростили оформлення паспортів на час воєнного стану. Зокрема оформити закордонний паспорт для дитини дипломатичні закордонні установи зможуть на підставі звернення лише одного з батьків. Отримувати його, крім матері чи батька дитини, зможе особа, яку визначать батьки чи інші законні представники.