Вихованці Арцизької ДЮСШ здобули перемогу в чемпіонаті Одеської області з боксу таувійшли до складу збірної Одеської області з боксу

13:21, 12 февраля 2024

У ці вихідні вихованці Арцизької ДЮСШ, учні Арцизького ліцею №4 Гороз Дмитро та Качо Віктор здобули перемогу в чемпіонаті Одеської області з боксу серед спортсменів 2008-2009 р.н. та ввійшли до складу збірної Одеської області з боксу.

Вітя Качо переміг свого суперника, оформивши ефектний нокаут наприкінці третього раунду! Але у півфіналі, на жаль, програв більш досвідченому спортсмену з Ізмаїла, і посів ІІІ місце!

Діма Гороз відзначився впевненими перемогами над суперниками, оформивши їх як явну перевагу: у першому бою суперник Діми відправиввся у нокдаун, а у другому бою був Дімою відправлений на поміст ударом по корпусу, після чого відмовився від продовження боротьби!
У фінальному поєдинку Діма взяв верх над суперником з рахунком 4:1 і став чемпіоном Одеської області у ваговій категорії до 52 кг.

Попереду у хлопців підготовка до чемпіонату України.
“Пишаємось успіхами наших спортсменів! Вітаємо хлопців, їх тренера Владислава Лозанюка з новими досягненнями та бажаємо подальших успіхів! Так тримати!” – привітав хлопців з перемогою міський голова Сергій Парпуланський.