Вихованка Арцизької ДЮСШ братиме участь у Чемпіонаті світу з боксу

12:12, 13 ноября 2022

Завтра, 14 листопада, в іспанському місті Ла-Нусія стартуватиме молодіжний чемпіонат світу з боксу IBA серед чоловіків та жінок.

Участь у Чемпіонаті світу братиме й збірна України, до складу якої увійшла представниця Одеської області, вихованка Арцизької ДЮСШ Анастасія Коваленко.

Останні два тижні Анастасія під керівництвом головного тренера Романа Семенішина проходила підготовку у складі збірної країни на базі олімпійської спортивної бази в Конча-Заспі.

На олімпійську базу було запрошено особистого тренера Анастасії, тренера-викладача секції боксу Арцизької ДЮСШ Владислава Лозанюка, який також готував Анастасію до Чемпіонату світу.

«Учора Анастасія Коваленко прибула до Іспанії, – розповідає Владислав Лозанюк. – Наразі вона проходить акліматизацію, а також морально та психологічно готується до змагань. Серед суперниць Анастасії чинні чемпіонки Європи та Азії. Але Настю це не бентежить, вона сповнена рішучості боротися за призові місця. Буде жарко!».

Відмітимо, Чемпіонат світу проходитиме з 14 по 26 листопада на арені Ciudad Deportiva Camilo Cano.

Цікавий факт: молодіжна збірна росії також активно готувалася до цих змагань, але за кілька днів до початку її було поінформовано, що «поїздка відміняється через тимчасові матеріально-технічні обмеження, пов’язані з підготовкою спортсменів». Це викликало неабияке обурення росіян, оскільки останні півроку вони активно проходили підготовку і жодних проблем чи обмежень, на їх думку, бути не має. Справжні ж причини недопуску збірної рф до участі у змаганнях – санкції міжнародної спортивної спільноти проти країни-агресора.