Визначився переможець ігор Одещини «Рухайся до Перемоги»

12:16, 13 августа 2024

11 серпня 2024 року у селі Маяки на стадіоні місцевої ДЮСШ відбулися фінальні змагання з футболу спортивних ігор Одещини «Рухайся до Перемоги» серед міських громад. Про це повідомила голова обласної організації всеукраїнського спортивного товариства «Колос» Тетяна Федоренкова.

Участь в фіналі отримали переможці зональних змагань, які відбулися в м.Арциз, м.Роздільна та в м.Подільськ – команди Сарати, Роздільної та Подільська. Результати ігор: Роздільна – Подільськ 2:0, Сарата – Роздільна 4:1, Подільськ – Сарата 2:3.

Команда Саратської громади вперше стала переможцями Спортивних ігор Одещини з футболу.

«Ця перемога є результатом підтримки команди з боку голови Саратської селищної ради Вікторії Райчевої та створенню належних умов в громаді для розвитку футболу», — зазначила керівник сільського спорттовариства Одеської області. Команда переможець і призери турніру були нагороджені кубками та грамотами, гравці – медалями та грамотами.

Оргкомітет змагань визначив та нагородив призами кращих гравців турніру. Це воротар – Кірєв Вадим (Сарата), захисник – Думбрава Максим (Подільськ), нападник – Попов Максим (Роздільна). Кращим бомбардиром став – Сулейманов Хашим (5 м’ячів, Сарата).

Також Т. Федоренкова нагадала, що 18 серпня 2024 року відбудуться зональні змагання з футболу за програмою Спортивних ігор Одещини серед сільських громад, півфінальні змагання планується провести 25 серпня, а фінал серед трьох кращих команд – 31 серпня 2024 року.