Внаслідок масованого ракетного удару є влучання та пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури Одещини. В області є проблеми зі світлом – ОВА

11:27, 26 января 2023

Внаслідок масованого ракетного удару є влучання та пошкодження декількох об’єктів енергетичної інфраструктури в Одеській області та інших областях України. 

Про це щойно повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Начальник Одеської РВА Юрій Крук в свою чергу уточнив, що на Одещині внаслідок ударів пошкоджено два об‘єкти критичної енергетичної інфраструктури. Поранених немає. Над регіоном працює ППО.

У зв’язку з цим в Одеській області та в цілому по країні наразі є значні проблеми з електропостачанням і зв’язком.

“Енергетики вже приступили до ремонтних робіт, але усунення пошкоджень займе певний час”, – зазначив очільник області.

Керівник дав доручення начальникам районних військових адміністрацій підключити ВНС та КНС до генераторів, там де дозволяє їхня потужність, організувати підвоз води для мешканців та забезпечити роботу “Пунктів Незламності”.

“Прошу поставитись з розумінням до ситуації. Влада та енергетики роблять усе можливе для ліквідації наслідків ворожого удару. Наразі ворожі літаки все ще в повітрі, триває повітряна тривога, прошу мешканців області знаходитись в укриттях до відбою!”, – сказав у своєму зверненні до мешканців Одещини Максим Марченко.