Вони помирали, щоб жила Україна: Арцизька громада вшанувала Героїв Небесної Сотні

14:19, 20 февраля 2024

Сьогодні у Арцизькій громаді відбулося урочисте зібрання до 10-ї річниці з Дня пам’яті Героїв Небесної сотні «Герої нашого часу», в якому брали участь представники місцевого самоврядування та громадськість.

У своєму виступі секретар Арцизької міської ради Ольга Добрякова закликала завжди пам’ятати про ті трагічні події та Героїв, які загинули під час Революції гідності та у війні з російським агресором: «Революція гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.

Воля, свобода, незалежність, право вибору та прагнення кращого для своєї країни і народу – цінності, які українці захищали тоді та за які продовжують боротися сьогодні.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні та всім воїнам, які поклали свої життя, захищаючи незалежність і майбутнє нашої Батьківщини».

Хвилиною скорботного мовчання присутні вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні й усіх полеглих захисників України та поклали квіти до пам’ятного знака загиблим воїнам.