Все за графіками: як відключатимуть світло в Одесі та області у середу

10:41, 04 января 2023

Сьогодні, 4 січня в Одесі та області діють стабілізаційні відключення. Вони враховують поточну складну ситуацію в енергосистемі після останніх масованих обстрілів.

Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.

За графіком без світла мешканці Одещини залишаються на три години, а наступне відключення — через 6 годин. Перевірити свою адресу можна тут.

Як працюватимуть графіки

  • Білий колір: світло є і в цей час його наявність гарантована;
  • сірий колір: в цей час гарантовано не буде світла;
  • світло-сірий колір: можливі відключення, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватись.

Що робити, якщо адреси немає у графіку?

Це може означати, що Ваш будинок не будуть відключати, через те, що це технічно неможливо, або він під’єднаний мережею критичної інфраструктури. Але, якщо відключення відбуваються на тривалий час, а будинку все ж нема у графіках слід заповнити форму.

Як зрозуміти, чому у вас немає світла і коли його включать?

Найперше перевірте чи діє екстрене або стабілізаційне відключення на сайті або в чат-боті (ViberTelegram). Якщо відключення стабілізаційне — дізнайтесь час відновлення світла у графіку на сайті. Якщо відключення екстрене — доведеться трошки почекати, електропостачання може бути відсутнє довше, наприклад 6-8 годин. Ми намагаємось скоротити час “без світла” для кожної оселі, але все залежить від поточної ситуації в мережах. Якщо світла немає дуже довго (10 та більше годин) — можливо, у вас виникла аварія. Напишіть нам в приватні повідомлення Facebook або ж подайте заявку самостійно на сайті компанії.