Вступна кампанія: з’явився графік складання мультипредметного тесту

09:21, 21 марта 2023

Основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ) проходитиме з 5 до 23 червня, а додаткова відбудеться 11 – 24 липня. Про це повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

“Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту. Тестування проходитиме у дві сесії: основна: 5 червня – 23 червня; додаткова: 11 – 24 липня”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня.

Далі до 7 травня зареєстровані учасники матимуть змогу в персональному кабінеті внести зміни (обрати інший предмет додаткового блоку або змінити населений пункт в Україні/за кордоном, в якому він бажає здати НМТ).

У додатковий період (5 – 12 червня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ в основний період реєстрації.

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде вказано дату, час та місце проведення НМТ.

Учасники додаткової сесії НМТ зможуть дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарні дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Інформація про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщена на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня, додаткова сесія – до 29 липня.