Юні екологи Арцизького району нагороджені путівками до «Молодої гвардії»

19:59, 01 октября 2017

Юні екологи  Арцизького району беруть участь у всеукраїнських екологічних акціях, пропагандують збереження природи рідного краю, пишуть науково-дослідні роботи, працюють над екологічними проектами, висаджують дерева, вчаться любити і берегти свій район.

Так, талановиті екологи з Надеждівської загальноосвітньої школи Дмитро Зуєв та Андрій Перевишков згідно наказу національного еколого-натуралістичного центру нагороджені відпочинком у дитячому оздоровчому центрі «Молода гвардія» за досягнення і перемоги на всеукраїнських конкурсах.

Нагадаємо, у 2016-2017 навчальному році  учень 7 кл., вихованець гуртка «Юні екологи – краєзнавці»,  Дмитро Зуєв взяв участь у  Всеукраїнській екологічній  акції «Ліси для нащадків» під керівництвом Осатаненко В. П.  Школяр  представив свою роботу  з проблем вирубування зелених насаджень  села  і  в результаті посів почесне перше місце.

Учні 3 кл.  (класний керівник – Халянова С. П. ) взяли участь в обласному  та всеукраїнському  конкурсах внутрішнього і зовнішнього озеленення: «Галерея кімнатних рослин».  В результаті, проектна робота  третьокласників  стала переможцем  всеукраїнського конкурсу. Один з учнів-учасників Андрій Перевишков й був нагороджений відпочинком до дитячого оздоровчого центру «Молода гвардія», де перебуває там з 28 вересня поточного року.

Дмитро Зуєв