Ювілей українського гімну в Татарбунарській бібліотеці (ФОТО)

17:16, 17 января 2017

25 років тому, у січні 1992 року Верховна Рада України затвердила музичну редакцію Державного гімну України. Національним символом нашої країни стала композиція «Ще не вмерла Україна» на музику Михайла Вербицького та слова Павла Чубинського. 

Особливі слова та неповторна мелодія, написані понад півтора століття тому, пробуджують серця і нинішніх українців. Український гімн є одним із найкрасивіших у світі: в ньому поєдналася міць із ніжністю, він урочистий, проте водночас ліричний, мобілізує і надихає, закликає і вчить бути господарями на своїй землі. Це саме ті слова та музика, що змушують кожного з нас підійматися при перших же акордах, в них сконцентрована жива історія нашого народу. 

З нагоди 25-річчя гімну України в Татарбунарській бібліотеці пройшла інформаційна бесіда, гості якої мали змогу більше дізнатися про те, як створювався гімн, історичні умови його «біографії» та багато інших цікавинок. Присутні із задоволенням декламували рядки з національної пісні. Приємно, що, незалежно від віку, громадяни знають та поважають гімн своєї країни, пишаються ним, а, отже, люблять свою країну.

9rj9rk57g6a ob9cuik9xji stfmc3j-kwm