З 1 листопада в Арцизькій громаді розпочався опалювальний сезон

12:24, 01 ноября 2022

Сьогодні, 1 листопада, в Арцизькій міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у ході якого було розглянуто проект рішення про початок опалювального сезону 2022-2023 р. на території Арцизької громади.

Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.

Згідно з Постановою уряду, рішення про початок опалювального сезону ухвалюють враховуючи прогнозні показники з пониження середньодобової температури нижче 8 градусів упродовж трьох діб поспіль.

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.5 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених КМУ від 21.07.2005 №630, п. 4 розділу Х „Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”, п. 7.9.4 „Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж”, з метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2022/23 р. виконавчий комітет Арцизької міськради ухвалив рішення розпочати опалювальний сезон на території Арцизької міської територіальної громади з 1 листопада.

На керівників комунальних підприємств, установ, закладів та організацій Арцизької міської ради покладено обов’язок забезпечити стабільне проходження опалювального сезону 2022-2023 р. та температурний режим у приміщеннях відповідно до встановлених норм.