З Ізмаїла вирушив перший баржевий караван УДП

11:47, 22 октября 2022

Вранці 20 жовтня з Ізмаїла на Середній Дунай вирушив перший баржевий караван УДП. Про це на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці повідомив генеральний директор Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко. До складу каравану увійшли 5 барж із вантажем аглоруди та окатишів.

За словами гендиректора, теплохід «Капітан Жидков» вирушає в порт Смедерево. Розрахунковий час прибуття – 10-12 діб, залежно від гідронавігаційної обстановки на Дунаї.

Лінію було запущено в рамках чинного великого контракту з доставки української залізорудної сировини для металургійного виробництва в Сербії.

«Наш партнер – велика системна компанія, співпраця з якою забезпечує УДП стабільне завантаження флоту роботою – прокоментував гендиректор УДП Дмитро Москаленко. – Завдяки цьому проєкту наше підприємство, крім отримання привабливих комерційних умов, впроваджує більш якісне управління флотом, довгострокове рейсове планування і формування інфраструктури з обслуговування флоту на Середньому Дунаї».

Повернення на Середній Дунай супроводжується технічною модернізацією суден: встановлюються системи контролю витрати палива, відеоспостереження, оналайн-диспетчеризації. Екіпажі пройшли перевірку знань і підтвердили свою кваліфікацію.