Татарбунари: з любов’ю до культури

12:43, 02 марта 2018
Учасники художньої самодіяльності

У Татарбунарському районі стало доброю традицією вшановувати тих, хто своєю творчістю, любов’ю до обраної професії запалює і зігріває серця інших. Хто створює всім святковий настрій, хто відкриває кожній людині заповітні дверцята в світ прекрасного, прищеплює духовність, любов до Батьківщини, до народної культури. Мова йде, звичайно, про працівників культури, які заслуговують найвищих похвал та урочистих слів, людей натхненних, ініціативних, творчих, талановитих, справжніх ентузіастів своєї справи, які працюють на ниві культури і дарують всім гарний настрій. Всіх тих, хто своєю творчістю, любов’ю до обраної професії запалював і продовжує запалювати і зігрівати серця інших.

Для працівників культури всі календарні дати – свята, які вони готують і проводять для інших. І лише один раз на рік організовується свято для них самих. Так, в кінці лютого, відбувся урочистий захід, присвячений професійному святу, з символічною назвою «З любов`ю до культури!». Святкову церемонію відкрив виступ скрипачки Олени Маслової. Одним з почесних гостей, хто привітав працівників культури зі святом, був голова районної державної адміністрації Татарбунарського району Олександр Кривенко, який зазначив високий професіоналізм та неоціненний внесок культпрацівників в збереженні духовної спадщини народів, що проживають в районі. В ході свята спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради «За багаторічну сумлінну працю та  високу професійну майстерність» були відзначені працівники районних закладів культури. Також були оголошені переможці в номінаціях: «Багатогранні таланти», «Вірні друзі культури», «Аптекарі душі», «Виховуємо таланти» та «Власники культурних скарбів».

Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко прийшов привітати тих, хто робить значний внесок у популяризацію і розвиток української культури, веде культурно-просвітницьку діяльність, зберігає і примножує національну спадщину.  З нагоди свята, за численні професійні досягнення, активну участь у культурному житті міста Почесними грамотами Татарбунарської міської ради та цінними подарунками міського голови була відзначена діяльність багатьох працівників культури.

«Ми дякуємо всім представникам цієї творчої професії за відданість справі, за постійне прагнення до досконалості, за професіоналізм, за щиру відданість професії і в черговий раз вітаємо наших колег, які отримали заслужені нагороди. Нехай ці грамоти, подяки будуть стимулом для подальшої їх творчої роботи, щоб вони могли гордо нести своє високе звання», відзначає в.о. директора Татарбунарського РБК Альбіна Айрапетян.

Працівники культури всією своєю творчістю, безмежною любов’ю до обраної професії, запалюють і зігрівають серця людей! Природа нагородила їх чарівністю, душевною теплотою, умінням розуміти людей і довіряти їм.  І ніде по всьому світі не знайдеш таких, як у нас на Україні. Про це співали юні вокалісти – учасниці дитячого вокального ансамблю «Радість», керівник Наталя Друговіна. Ведучі заходу, Віктор Фостик та Анастасія Топалова, говорили про справжню любов, яка не підкорюється логіці та розрахунку. Про любов, яка була завжди. Про любов, що допомагає посміхатися, яка заважає опустити руки, яка веде вперед, робить людину кращою. Говорили про любов, що дарує крила, про любов, завдяки якій без страху вони дивляться у майбутнє.

Концертна програма була насичена яскравими номерами вихованців районного БК, які нікого не залишили байдужим в залі. На сцені виступали танцювальний колектив Нерушайського СБК «Каблучок», студія танцю «Danceworld» ( кер. Вікторія Павлова), «народний» театральний колектив «Експеримент» (кер. Борис Вєлєв), вокальний ансамбль викладачів Татарбунарської ДМШ, танцювальний дует Катерини Ющенко та Олександра Перепелиці (кер. Вікторія Павлова). Пісню «Я люблю тільки тебе» виконав Андрій Чияченко під акомпанемент Тетяни Савчук. Зі сцени звучали також пісні у виконанні Інни Кожухар, Альбіни Айрапетян,Сергія Семенюка,Оксани Гачик та Євгенія Жукова.