За останні 9 днів росіяни зруйнували 30% українських електростанцій: населення закликали бути готовими до відключень світла, води та тепла

13:27, 18 октября 2022

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко закликав українців бути готовими до відключень світла, води та тепла через російські удари по енергетичній інфраструктурі країни. Про це він сказав у ефірі телемарафону.

“У нас критична ситуація по всій країні зараз. У нас залежить один регіон від іншого. Тому потрібно готуватися до того, що (не буде – Ред.) як електроенергії, так і водопостачання чи теплопостачання”, – сказав Тимошенко.

У зв’язку з цим людям треба “підготуватися до економії енергії та віялових відключень, якщо удари продовжаться”.

Нагадаємо, сьогодні, зокрема, ранковими обстрілами пошкоджено великі об’єкти енергозабезпечення у Києві та Дніпрі.

“У Дніпрі буде реально важко, освітлення вулиць буде відключено. Водопостачання відновлюється, енергоживлення буде відновлено. У Києві – на Троєщині та в деяких районах відсутнє енерго- та водопостачання. Працюють наші електрики, щоб їх відновити. , – Сказав чиновник.

За словами президента України Володимира Зеленського, за останні 9 днів було зруйновано 30% електростанцій в Україні.

“З 10 жовтня 30% українських електростанцій було зруйновано, що призвело до масових відключень електроенергії по всій країні. Не залишилося простору для переговорів із путінським режимом”, – написав він.