Залужний отримав у спадок мільйон доларів і пожертвував їх на ЗСУ

14:41, 25 января 2023

Головнокомандувач Збройних сил генерал Валерій Залужний отримав у спадок із США один мільйон доларів та передав усі ці гроші на потреби української армії. Про це повідомило видання The New York Times.

Згідно з інформацією видання, Залужний отримав спадок від американця українського походження Григорія Степанця. Про це власне повідомила родина Степанців.

«Я все своє життя віддав Збройним Силам. І не мав жодного сумніву, що повинен робити зі спадком. Остання воля пана Григорія, очевидно, полягала в тому, щоб підтримати в моїй особі українське військо. Вдячний всім, хто допомагає Збройним Силам України. І вдячний своїй родині за розуміння», – зазначив Головнокомандувач.

У січні генерал пожертвував всю отриману суму на Збройні сили України. Це підтверджує прес-служба ЗСУ.

У відповідь на запит українських ЗМІ Збройні сили підтвердили цю інформацію. Степанець дійсно залишив Залужному спадок в 1 мільйон доларів.

«Генерал Залужний спрямував ці гроші у повному обсязі на спецрахунок Національного банку України для збору коштів на потреби армії, що підтверджено SWIFT-повідомленням банку від 5 січня 2023 року», – йдеться у повідомленні ЗСУ.