Затримано зловмисника, який пограбував гуманітарний штаб у Білгороді-Дністровському

11:51, 17 декабря 2022

У Білгородні-Дністровському затримали одного із зловмисників, які пограбували гуманітарний штаб у Будинку культури, де проходить видача продуктових наборів людям пенсійного віку. 

Про це сьогодні вранці повідомив мер міста Віталій Граждан.

За совами міського голови, було затримано одного злодія (за попередньою інформацією “Муніципальної варти”, їх могло бути декілька), йому була оголошена підозра.

Очільник міста подякував від себе особисто та від імені громади поліціантам за оперативну і сумлінну роботу і висловив своє обурення з приводу цього кричущого інциденту:

“Зараз, коли люди об’єдналися для того, щоб допомагати мешканцям міста Білгород-Дністровський, деякі особи намагаються наживатися на цьому, крадучи ноутбуки з гуманітарного штабу!”.

Він також додав, що, незважаючи на неприємну ситуацію з пограбуванням, аккерманський гуманітарний штаб не призупиняв своєї роботи ні на один день – він працює у штатному режимі і люди продовжують отримувати допомогу.

Нагадаємо, Координаційний штаб з гуманітарної допомоги у Білгороді-Дністровському, який розташований у міському Будинку культури, пограбували в ніч проти 13 грудня. Наявність фізичної охорони не зупинила злочинців.