Жителів центру України просять терміново знизити споживання електроенергії

15:19, 20 октября 2022

Диспетчерський центр Укренерго змушений запровадити тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у цьому регіоні.

У центральних областях України швидко зростає споживання електроенергії. Жителів Києва, а також Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської областей просять терміново знизити споживання електроенергії. Про це повідомляє Укренерго у четвер, 20 жовтня.
“Диспетчерський центр Укренерго змушений запровадити тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у цьому регіоні. Просимо мешканців Києва та Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської областей терміново зменшити споживання електроенергії!” – йдеться у повідомленні.
В Укренерго додали, що це допоможе знизити навантаження на електромережі і дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання.
“Нагадуємо, коли відключать саме вашу вулицю – визначає ваш оператор розподільчих мереж (обленерго)”, – додали у компанії.
Напередодні Міненерго повідомили, що у різних регіонах України можливі віялові відключення електрики з метою спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури.
Сьогодні у ряді регіонів ввели обмеження задля економії електроенергії, але віялових відключень не починали.