Жителям Бессарабії приготуватись, наближається чимала спека

15:23, 14 августа 2023

Спеціалісти Гідрометеорологічного Центру Чорного та Азовського морів дали свій прогноз погоди на цей робочий тиждень і попередили, що пожежна небезпека місцями по області може сягати четвертого, а то й п’ятого класу. Тож усі мають пам’ятати про це та не створювати прецеденти з пожежами.  

Зокрема, синоптики попередили, що завтра, 15 серпня, на території області буде панувати антициклон Лотте. Отже, потрібно очікувати безхмарну спекотну погоду з північно-східним вітром приблизно у 6-11 метрів за секунду. Температура вдень сягатиме не менш ніж 33 градуси, а вночі трохи спадатиме – до 21.

З середи й до кінця робочого тижня погоду зумовлюватиме поле підвищеного тиску. Тому варто очікувати мінливу хмарність без істотних опадів, і вітер північно-східний, 7 -12 метрів за секунду. Температура вночі буде триматись приблизно у 18-23 градуси, а вдень підійматися до 34.

Для тих, хто має намір скупатись в ці дні у Чорному морі на офіціально відкритих пляжах в Одеській області – температура морської води сягатиме 22-23 градуси.