Житлові субсидії на новому рівні комфорту: про які зміни необхідно знати жителям Одещини

11:44, 15 ноября 2023

Уряд України вніс зміни до порядку надання житлових субсидій, щоб полегшити процес отримання допомоги населенню. Тепер Пенсійний фонд має можливість призначати виплати за декларативним принципом, якщо в заяві про призначення та надання житлової субсидії зазначено адресу домогосподарства. 

Пенсійному фонду надана можливість призначати житлові субсидії громадянам на основі їх декларацій, які містять інформацію про адресу місця проживання. Це спростить процедуру отримання субсидій, зменшивши бюрократичні бар’єри для населення.

Однією з ключових змін є те, що Пенсійний фонд тепер відповідає за ідентифікацію адрес домогосподарств, які отримують житлові субсидії, замість їх постачальників чи виконавців комунальних послуг.

Крім того, відкориговано логіку ідентифікації переліку доступних житлово-комунальних послуг за адресою домогосподарства. Уряд також передбачив можливість продовження строку розгляду спрощеної заяви на призначення субсидії на 10 робочих днів у випадку необхідності додаткової перевірки.

На даний момент близько 1,3 мільйонів родин в Україні отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. У жовтні середній розмір наданих субсидій становив приблизно 760 гривень на сім’ю.

Більше читайте тут: https://bessarabiainform.com/2023/11/zhytlovi-subsydii-na-novomu-rivni-komfortu-pro-yaki-zminy-neobhidno-znaty-zhytelyam-odeschyny/