Арцизька громада долучилася до всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

09:38, 19 сентября 2022

За ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» – учасника загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 60 мільйонів активістів у 191 країні 17 вересня було проведено Всесвітній день прибирання.

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті.

Цьогоріч під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»  24 регіони нашої держави з дотриманням карантинних вимог та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості  приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Основна мета заходу – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Освітянська спільнота Арцизької громади аквтино взяла участь у акції. Так, у Кам’янському ліцеї Всесвітній день прибирання відзначили учні старшої школи.

Здобувачі освіти Кам’янського ліцею об’єднали свої зусилля і разом стали на екологічну оборону України. Учні Главанського ліцею в рамках акції прибрали територію навчального закладу.

Прямобалківський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради також долучився до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», прибравши територію біля місцевого ставка.
А в Задунаївському ліцеї у цей день наймолодші школярі висадили “Алею першокласників”.
Відділ житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, транспорту та благоустрою спільно з відділом комунальної власності, земельних відносин та екологічних питань Арцизької міської ради цього дня провели екологічну акцію “День чистих берегів”. Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій і проходить по всьому світу. Зокрема, проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.  Спеціалісти Арцизької міської ради провели акцію на узбережжі р. Чага.