Дітей Арцизької громади навчали грати у хокей на траві

11:45, 24 августа 2023

У Арцизькій громаді для учнівської молоді організували відкритий майстер-клас гри хокею на траві. Навичкам та майстерності гри навчали президент Федерації хокею на траві в Україні, член Національного олімпійського комітету в Україні Сергій Донцов та керівник професійної спільноти вчителів фізичної культури Арцизької громади Олексій Черкес.

Про це повідомляє пресслужба Арцизької міської ради.

Захід розпочався з урочистого підняття Прапору України та Олімпійського прапору. Почесне право підняти прапори надали юним спортсменам Арцизької громади Колесник Софії та Качо Віктору, президенту Федерації хокею на траві в Україні Сергію Донцову та керівнику профспільноти вчителів фізкультури Арцизької громади Олексію Черкесу.

На спортивному майданчику Арцизького ліцею №5 було жваво: учні міських шкіл уважно слухали настанови тренерів, вчилися тримати ключки, рухатися з ними та володіти м’ячем.

Хокей на траві – це командна гра з ключками та невеликим пластиковим м’ячем, метою якої є закинути м’яч у ворота суперника більше разів, ніж це зробить команда суперника у встановлений час.

Грати у цю гру можуть як хлопці, так і дівчата.

Після майстер-класу учні зіграли товариські ігри.

Відмітимо, відкрите тренування гри хокею на траві було реалізовано в межах благодійного проекту «Разом до перемоги».