Ізмаїльчанка здобула першу перемогу на ЧЄ зі змішаних єдиноборств

12:24, 28 сентября 2022

Ізмаїльська спортсменка Олександра Карасьова здобула першу перемогу на престижному старті зі змішаних бойових мистецтв міжнародної федерації GAMMA – Чемпіонат Європи. Спортсменка вийшла у фінал чемпіонату і вже здобула путівку на Чемпіонат світу.

«Олександра – боєць клубу «MMA IZMAIL». Сьогодні вранці вона, здолавши болючим на руку спортсменку з Азербайджану, вийшла у фінал чемпіонату», – повідомив тренер спортсменки Максим Журавльов.

Нагадаємо, ізмаїльчанка Олександра Карасьова вже є майстром спорту з ММА та кандидатом у майстри спорту з греплінгу. Цього року спортсменка представляє Україну на чемпіонаті Європи з ЮФ ММА, що проходить з 24 по 29 вересня у Грузії. Підготовку до чемпіонату дівчина проходила на базі боксерського клубу «Дунаєць» та ізмаїльського Палацу спорту. Олександра виступить у двох версіях, у вазі до 65,7 кг.

Завтра, 28 вересня відбудеться другий день змагань. За результатами чемпіонату Європи буде складено команду на чемпіонат світу.

За словами тренера, у разі, якщо Олександра не здобуде перемогу у другий день, вона в будь-якому випадку виступатиме на чемпіонаті світу.