Юні Арцизькі боксери завоювали бронзу на обласному чемпіонаті

21:01, 29 октября 2022

З 26 по 29 жовтня в Одесі, на базі спортивного залу місцевого КДЮСШ №5, проходив чемпіонат Одеської області з боксу серед школярів та молоді, в якому брали участь вихованці секції боксу Арцизької ДЮСШ.

«Арцизька ДЮСШ була представлена двома спортсменами – Дмитром Горозом та Віктором Качо (обидва 2009 року народження)», – розповідає тренер-викладач секції боксу Арцизької ДЮСШ Владислав Лозанюк.

Першим свою майстерність продемонстрував Дмитро Гороз у поєдинку зі спортсменом з м. Маяки. За результатами бою Дмитро впевнено переміг, відправивши суперника в нокдаун точним правим прямим у голову, та увійшов до півфіналу, де зустрівся зі спортсменом з м. Подольськ.

Також зі спортсменом з м .Маяки позмагався і Віктор Качо, але поступився супернику, якому судді віддали справедливо заслужену перемогу. На жаль, для Віктора цей бій став першим та єдиним у турнірі.

У третій день змагань вирішувалася доля учасників за вихід у фінальну стадію чемпіонату – у рингу зустрілися Дмитро Гороз (м. Арциз) з Кирилом Заярським (м. Подольськ).

«Поєдинок був видовищним, динамічним і, водночас, обережним і розважливим з боку кожного спортсмена, – ділиться враженнями Владислав Лозанюк. – На жаль, наш суперник мав найкращу підготовку та досвід, клас виконавської майстерності вищий. У результаті Діма поступився більш сильному боксеру».

Загалом же перший старт можна вважати успішним, хлопці привезуть додому треті місця, за які соромно не буде, тому що здобуті вони були в гарних боях з гідними суперниками.

«Продовжуватимемо в тому ж ключі, нам не цікаві миттєві успіхи у 13–14 років, нам цікавий плановий, поступальний, у взаємодії з науковою точкою зору та методикою підхід до роботи, нам цікавий здоровий розвиток психіки дитини, саме психіки, – зазначує тренер Арцизьких боксерів. – Сформуємо міцну психіку, розкриються всі інші системи та підсистеми організму, спортсмен досягне успіху пропорційно до індивідуальних особливостей та рівня підготовки, адже головне завдання — створити умови для повної реалізації потенціалу спортсмена в період його повної зрілості, а це багаторічні вкладення та довга копітка праця».

Владислав Лозанюк висловлює подяку батькам хлопців за довіру, сприяння та допомогу у підготовці дітей, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради Людмилі Жосан за допомогу в розвитку спорту та увагу до боксу зокрема та Анатолію Іскімжі, власнику чудового закладу “Bochka lounge & Beers” за гостинність та організацію харчування арцизьких спортсменів протягом змагальних днів.