Канада на державному та приватному рівнях сприятиме у відбудові залізничної інфраструктури України

, 16:12, 29 сентября 2022

Канада на державному та приватному рівнях сприятиме у відбудові залізничної інфраструктури України. Про це за підсумками зустрічі з міністром інфраструктури України заявив міністр транспорту Канади Омар Альгабра, пише “Укрінформ”.

Як ключовий союзник та партнер зусиль із відбудови України, уряд Канади залучить широке коло партнерів у промисловості та ланцюжках постачання, аби допомогти ухвалити поінформовані рішення щодо транспортування вантажів залізницею. Разом із нашими промисловими партнерами ми упевнимося в продовженні руху людей та товарів, критично важливих для підтримки добробуту українців”, – сказав Альгабра.

За його словами, уряди Канади та України разом з “Укрзалізницею” та Залізничною асоціацією Канади утворили робочу групу, покликану сприяти реконструкції української транспортної інфраструктури.

Ґрунтуючись на значному досвіді компаній-операторів канадських залізниць у транспортуванні значної кількості вантажів та управлінні якісною вантажною залізничною системою, залізниці надаватимуть вказівки та рекомендації для розв’язання транспортних проблем”, – пояснили в канадському мінтрансі.