Команда Арцизької ДЮСШ прийняла участь у футбольному турнірі присвяченного пам’яті тренера Саратської ДЮСШ Івана Волкова

11:37, 01 сентября 2023

31 серпня у сільському спортивному комплексі пройшов вже 8-й за рахунком турнір з футболу серед юнаків 2010-2011 р.н. У турнірі прийняло участь 6 команд з різних куточків області: КЗ “Саратська ДЮСШ”, “Татарбунарська ДЮСШ”, “Арцизька ДЮСШ”, “Кілійська ДЮСШ”, СК “Кулевча” та господарі змагань “ФК Зоря”.

Виступаючі під час урочистого відкриття турніру наголошували, що для тренера Івана Івановича Волкова, який віддав багато років цій роботі, футбол був не просто захопленням, а самим життям. Увесь свій час він віддавав навчанню юних футболістів, і пам’ять про нього буде завжди. Після привітальних слів команди розпочали запеклу та досить видовищну гру, у якій показували усі свої навички та вміння.

За підсумками всіх ігор 1 місце виборола команда ФК Зоря (тренер С. Златов), другу сходинку на п’єдесталі переможців посіла Арцизька ДЮСШ (тренер В. Мігов), а третє призове місце вибороли юні футболісти СК Кулевча (тренери І. Алайбов, М. Костов).

Команди призерів змагань одержали кубки, медалі та грамоти. Також нагороди одержали кращі гравці турніру:
– Котовенко Кирил (Татарбунарська ДЮСШ);
– Чумаченко Володимир (Кілійська ДЮСШ);
– Златов Сергій (ФК Зоря);
– Челак Микола (Саратська ДЮСШ);
– Сєрєк-Басан Максим (Арцизька ДЮСШ);
– Качанов Павло (СК Кулевча).
Кращим гравцем турніру визнано Ільяза Аубакірова (ФК Зоря). По закінченню змагань усі юні спортсмени отримали морозиво від спонсорів турніру.