Мешканець Сарати отримав 15 років в’язниці за держзраду

14:37, 27 октября 2022

Жителя Одеської області із селища Сарата засудили до 15-ти років ув’язнення за підтримку країни-агресора та держзраду, – повідомили в Офісі Генпрокурора України.

Чернівецька обласна прокуратура підтримала звинувачення щодо мешканця Одеської області за фактом державної зради та участі у терористичній організації (частина друга статті 111, частина перша статті 258-3 КК України). Суд визнав його винним і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, з лютого 2022 року чоловік, що був помічником місцевого депутата, співпрацював із державою-агресором та так званим “ДНР”. Через соцмережі він поширював проросійську ідеологію, звеличував РФ, підтримував збройну агресію окупантів. Також громадянин налагодив контакти з керівником псевдореспубліки та так званим МВС ДНР. Перебуваючи на підконтрольній Україні території, він збирав інформацію для ворога про підрозділи ЗСУ, які розміщувалися на території Одеської області.

Правоохоронці затримали зрадника у Запорізькій області під час спроби виїхати на тимчасову окуповану територію для складання присяги на вірність так званій “ДНР”.