Модернізація системи опалення у навчальних закладах Арцизького району

14:30, 28 сентября 2017

З метою модернізації системи опалення у навчальних закладах району рішенням сесії районної ради виділено 100тис. грн на придбання автоматики для твердопаливних котлів, що дозволить економити паливо та час на обслуговування котлів, збільшити час горіння тощо.

До  комплекту автоматики входять програматор – регулятор температури котла на твердому паливі «КОМFORT  ЕКО» (блок налаштування та управління автоматичною системою опалення – керує роботою турбіни та циркуляційним насосом)  і турбіна на котел RMS-160 (вентилятор на котел – слугує  для контролю за  поданням повітря  в топку твердопаливного котла. 

Робота вентилятора забезпечує компенсацію недостатньої  тяги в димохідній системі. Використання вентилятора допоможе досягти повного спалювання палива за будь-яких умов погоди, підвищення ефективності роботи котла.  За допомогою регулятора можна оптимізувати роботу вентилятора шляхом вибору режиму роботи залежно від палива.  

Як повідомив голова Арцизької райдержадміністрації Сергій Парпуланський, вказане обладнання найближчим часом буде встановлено на твердопаливні котли у навчальних закладах,  де такі комплекти автоматики відсутні.