Начальник поліції Одещини поспілкувався з мешканцями Чорноморська

18:44, 05 февраля 2017

Начальник ГУНП в Одеській області генерал поліції 3-го рангу Дмитро Головін провів виїзний особистий прийом громадян у Чорноморську, повідомили в прес-центрі відомства. Звернення тих, хто прийшов по допомогу до керівника поліції області, торкалися як проблем громадян, так і життя міста в цілому, забезпечення безпеки його мешканців і гостей.

Під час прийому працівник одного з місцевих підприємств, відповідальний за проведення роботи з водіями, звернувся до Дмитра Головіна з проханням ужити всіх можливих заходів для забезпечення порядку та дотримання правил дорожнього руху на вулицях Чорноморська, оскільки влітку сюди вже традиційно приїздить велика кількість відпочиваючих.

У відповідь на дане звернення Д.Головін зазначив, що для забезпечення порядку у місті будуть встановлені відеокамери. Завдяки цьому поліція зможе контролювати кожен автомобіль, що в’їжджає чи виїжджає з міста, і стежити за тим, що відбувається в місцях масового скупчення громадян. Додаткові кошти для реалізації даних заходів можуть бути виділені з міського бюджету.

У ході зустрічі також піднімалося питання щодо необхідності створення в Чорноморську міського відділу поліції, оскільки наразі кущовий підрозділ знаходиться в Овідіополі.

Пенсіонери – співробітники правоохоронних органів – звернулися до очільника поліції області з проханням про правильне нарахування передбачених законом виплат. Дане питання було вирішено одразу: Дмитро Головін зателефонував до Головного управління Нацполіціі в Одесу і дав відповідне доручення керівнику одного з підрозділів.

Багато звернень стосувалися питань цивільно-правових відносин. Усім громадянам було надано роз’яснення співробітниками слідчого управління ГУНП в Одеській області та відділу правового забезпечення обласної поліції, які були присутні на прийомі.

Розгляд всіх заяв і звернень, що надійшли в ході прийому, перебуває на особистому контролі Дмитра Головіна.