Одеситка розвернула крісла суддів на болгарському шоу «Голос Болгарії»

12:47, 26 сентября 2022

Одесита Адріана Боровик підкорила серця кількох суддів на вокальному шоу «Голос Болгарії» під час кастингів. Яскраве виконання пісні болгарською мовою дозволило одеситці з болгарським корінням пройти в наступні етапи шоу.

Як розповіла Інтернет-газеті «Топор» Адріана Боровик, через війну Росії проти України їй довелося залишити Одесу і виїхати на кілька місяців до Болгарії. Вона довго сумнівалася і не хотіла виїжджати з України, але запрошення організаторів конкурсу «Голос Болгарії», що надійшло, підштовхнуло до рішення поїхати до Софії. Дорогою в іншу країну Адріана знала, що виконуватиме пісню болгарською і зробить заяву на сцені на підтримку України і подякує українським військовим за їхню відвагу та мужність.

«Дуже вдячна організаторам шоу «Голос Болгарії». Вони з розумінням поставилися до мене, надали житло, допомогли вибрати пісню. Ми спілкувалися з організаторами одночасно кількома мовами, але мені допомагало те, що маю болгарське коріння і розмовляю мовою моїх предків», – розповіла Адріана.

За словами дівчини, впевненості у тому, що зможе підкорити суддів не було, але було величезне бажання потрапити до прямого ефіру. Адріана хотіла не тільки пройти в наступні етапи конкурсу, але вкотре нагадати жителям Болгарії про ті жахіття, які українцям доводиться переживати через російське вторгнення в Україну.

«Мені сказали, що якщо ніхто із суддів не повернеться до мене, я не зможу нічого сказати в мікрофон і моя пряма мова не потрапить до ефіру. Це стало додатковим стимулом для мене і додало сил гідно виступити на сцені. Весь світ, вся Болгарія не повинна забувати про війну в Україні та надавати всіляку допомогу нашому народу, який бореться за свою незалежність, за право мати вільну державу», – заявила Інтернет-газеті «Топор» Адріана.

Адриана Боровик на конкурсе Мисс болгарочка

фото: Адриана Боровик, Мисс грация на конкурсе “Мисс болгарочка 2021”

Під час яскравого виступу, до одеситки Адріани Боровик повернулися тренери Іван Лечов та болгарська поп-співачка Дарина Йотова, відома під сценічним псевдонімом DARA. Саме її одесситка обрала собі в тренери.

Зазначимо, 20-річна Адріана Боровик народилася в Одесі. Має болгарське коріння – мама родом із села Голиця Болградського району, де переважно проживають представники болгарської діаспори України. Солістка в Одеському театрі імені Саліка. Студентка Київської муніципальної естрадно-циркової академії мистецтв.