Освітяни Івіно-Франківської області  відвідали Кілійський район

16:54, 19 сентября 2017

Працівники освіти Коломийського району Івано-Франківської області відвідали з робочим візитом Кілійський район Одеської області. Так, освітяни побачили низку об’єктів в районі, дізнались багато цікавого про героїчне минуле Кілійщини, повідомили на офіційному сайті місцевої РДА.

Перебуваючи у Кілійському районі, освітяни Коломийщини не лише відвідали пам’ятки історії й визначні екологічні об’єкти Кілійщини, але й жваво цікавилися ходом робіт з реконструкції м. Кілія, зокрема, з задоволенням сфотографувались, на згадку про перебування в райцентрі, біля нового пам’ятного знаку «Я ЛЮБЛЮ КІЛІЮ».

Щиро вітаючи захисників Державного кордону, освітяни Прикарпаття спільно з командуванням Кілійського дивізіону кораблів і катерів морської охорони вирішили ініціювати питання про присвоєння одному з військових суден підрозділу імені «КОЛОМИЯ» для наступної розбудови і цього напрямку побратимських (шефських) звязків з прикордонниками Кілійщини.

Працівники райдержадміністрації зазначили, що завдяки такій плідній зустрічі дружба між Коломиєю та Кілією стала ще міцнішою.