Росіяни зранку пошкодили в Україні 18 об’єктів – Шмигаль

14:22, 31 октября 2022

У багатьох областях виникли проблеми з електроенергією та водопостачанням, введено екстрені відключення.

Внаслідок ранкової атаки ракетами та дронами пошкоджено 18 об’єктів інфраструктури, більшість з яких енергетичні. Про це 31 жовтня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, у багатьох областях виникли проблеми з електроенергією та водопостачанням, запроваджено екстрені відключення. Абсолютно всіх українців закликають заощаджувати електроенергію.

“Російські терористи вкотре масовано атакували Україну. Їхня мета – не військові об’єкти, а цивільна критична інфраструктура. Ракетами та дронами уражено 10 регіонів, де пошкоджено 18 об’єктів, більшість з яких енергетичні. Знеструмлено сотні населених пунктів у семи областях України. Наслідки могли бути набагато гіршими, але завдяки героїчній та професійній роботі ППО з більш ніж 50 випущених по нашій території ракет збито 44. Дякую бійцям, які захищають наше небо”, – заявив Шмигаль.

Також він подякував енергетикам, які у ці хвилини ліквідують наслідки російських атак. Ремонтні бригади працюють на повну потужність.

У Київській, на Запоріжжі, Дніпропетровщині, у Харківській областях тривають локальні аварійні відключення.

“Сьогодні, як і в попередні тижні, важливо, щоб усі українці свідомо споживали енергію та знизили навантаження на мережу. Будемо єдині та солідарні в енергозбереженні!”, – додав прем’єр.

Нагадаємо, вранці 31 жовтня росіяни вкотре масовано обстріляли Україну ракетами, пошкодивши енергетичні об’єкти. Українців попередили про екстрені відключення світла через обстріли окупантів.