У Арцизькій громаді анонсували масштабний конкурс на озеленення територій

, , 17:11, 06 марта 2023

В Арцизькій громаді анонсували масштабний конкурс з озеленення територій громади “GREEN ЕКО-ПРОСТІР”: переможець конкурсу виграє туристичну поїздку по Україні від міського голови.

Про це повідомила прес-служба Арцизької міської ради.

“Цією подією хочемо надихнути мешканців Арцизької громади взяти участь у процесі створення затишку та краси на вулицях наших населених пунктів”, – підкреслив міський голова.

Конкурс триватиме впродовж року: з березня 2023 по березень 2024 року. Це довгостроковий захід, який має на меті не тільки висадку і оформлення еко-простору, а й збереження насаджень та дбайливий догляд за ними протягом року.
➡️Умови участі у конкурсі:
Участь зможуть взяти організації та установи всіх форм власності. Для цього потрібно:
1. Надіслати заявку на участь у конкурсі на електрону адресу it.arsirada@gmail.com , в якій вказати назву організації, контактну особу для зв’язку, кількість працівників, бажану ділянку для озеленення та перелік саджанців, зелених насаджень, які плануєте висадити (враховуючи кліматичні умови регіону).
2. Після отримання заявок організатори конкурсу зв’яжуться з вами для узгодження обраної території для озеленення.
❗️Заявки на участь у конкурсі приймаються до 20 березня 2023 року.
Після реєстрації учасників буде додатково анонсовано про початок конкурсу.
Окрім цього, спеціально до конкурсу Арцизька міська рада закупить понад 4000 саджанців молодих дерев та кущів та зареєстровані у конкурсі організації за бажанням зможуть отримати від міської ради підтримку – саджанці дерев та кущів.
Як проходитиме оцінювання та вибір кращого еко-простору:
Оцінювати творчий підхід до благоустрою ввіреної ділянки, створення єдиної концепції простору, якість посадки буде спеціальна комісія через рік після висадки зелених насаджень.
Критерії оцінювання :
Сучасність.
Функціональність.
Естетика озеленення.
Якість рослин та догляд за ними.
Оригінальність, неповторність ідеї.
Кожен критерій буде оцінюватися шкалою від 0 до 10 (0 – мінімальна оцінка, 10 – максимальна оцінка).
Організація, яка найбільш креативно підійде до оформлення еко-простору та виконає всі умови конкурсу, виграє туристичну поїздку колективу по Україні від міського голови.
Учасники, які займуть 2 та 3 місце, отримають цінні призи від Арцизької міської ради.