У Арцизі відбувся мітинг-реквієм до Дня Гідності та Свободи

12:35, 21 ноября 2023

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Цього року відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи відбувається під гаслом «Вільні творити майбутнє».

У Арцизі з нагоди свята відбувся мітинг-реквієм на площі ім. Т.Г. Шевченка.

У заході взяли участь керівники апарату та депутати Арцизької міської ради, представники організацій, освітяни, діячі культури та громадськість.

До всіх присутніх звернулася секретар Арцизької міської ради Ольга Добрякова, яка закликала завжди пам’ятати про ті трагічні події та Героїв, які загинули під час Революції гідності та у війні з російським агресором.

«У цей день ми складаємо шану тим, хто власним життям, своєю жертовністю показали щире прагнення українців жити у вільній, демократичній, європейській державі. Єднаймося, гуртуймося задля жаданої перемоги, задля свободи, волі та гідності, миру і щасливого майбутнього України», – зазначила Ольга Добрякова.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих героїв, які віддали свої життя за волю і незалежність нашої країни.

Після пам’ятного заходу відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку.